Laatste nieuws

Hier vindt u het laatste nieuws over onze club en onze club auto's

Openingsmeeting 2017_8Zaterdag 29 april j.l. ligt onze openingsmeeting bij Restaurant en Partycentrum Coelenhage te Wezep weer achter ons. Wat een geweldige mooie dag met een groote opkomst van maarliefst 250 auto's

, en een enorme belangstelling met ook bezoekers uit Duitsland, België en zelfs Engeland. Alle generatie's Corvette, Camaro's en Firebird's waren weer vollop te bewonderen. Zoals gewoonlijk was het naast gelegen museum the "Dutch Corvette Collection" van André Boer weer geopend om 16.00 als aansluiting op de meeting, welke ook weer goed bezocht is! In het aankomende magazine vinden jullie natuurlijk een uitgebreid verslag en meer foto's van de meeting!

Wij van het bestuur willen een ieder bedankt voor jullie bezoek en deze geweldige start van het nieuwe seizoen!

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok