Laatste nieuws

Hier vindt u het laatste nieuws over onze club en onze club auto's

Openingsmeeting_10

Nog even en het is weer zover onze jaarlijkste openingsmeeting in Wezep!!

Stingray '82 houdt zaterdagmiddag 29 april de openingsmeeting bij restaurant Coelenhage aan de Zuiderzeestraatweg 486 in Wezep. Vanaf 13.30 uur rijden de clubleden het terrein op om hun auto's te tonen aan de aanwezige leden, nieuwkomers en andere bezoekers. Ook zijn er belangstellenden met hun Corvette, Camaro of Firebird op het terrein aanwezig, want de openingsmeeting in Wezep is traditiegetrouw de enige Stingray '82 meeting in het jaar waar ook niet-leden welkom zijn met hun clubauto. Stingray '82 is een landelijke club met zo'n 450 leden en jaarlijks zijn er een aantal evenementen. De meeting bij Coelenhage is de eerste keer dat de leden elkaar weer zien na de winterperiode, en is zoals gebruikelijk voor zowel de leden als de bezoekers vrij van entree. Naast een aantal deelnemers uit omliggende landen zijn meerdere standhouders aanwezig met clubauto gerelateerde spulletjes. Vanaf 16.00 tot 17.30 uur zal ook het naastgelegen Dutch Corvette Collection zijn deuren openen. Hier zal dit jaar voor het eerst de OUDSTE Corvette in Europa te bezichtigen zijn.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok