Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Stingray '82 - Meeting Zuid Evoluon Eindhoven 7 september

Laatste nieuws

Hier vindt u het laatste nieuws over onze club en onze club auto's


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php:63) in /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/templates/stingray82_1/library/Designer/Page.php on line 153

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php:63) in /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/templates/stingray82_1/functions.php on line 836

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php:63) in /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/templates/stingray82_1/functions.php on line 836

Eindhoven 01

Zondag 7 september jl. organiseerden we een meeting op een unieke locatie, namelijk het Evoluon te Eindhoven. Een gebouw met een futuristische op een vliegende schotel gelijkende koepel

dat was bedoeld als uithangbord voor de technologische vooruitgang en met name die aspecten waarbij het Eindhovense bedrijf Philips betrokken was.

Naast onze leden waren ook uitgenodigd de leden van de Heartbeat Corvette Club en de Belgische New Paddock Corvette Club.

Een goede organisatie, prima weer en een grote opkomst maakten samen een zeer geslaagde meeting. De auto's stonden fraai opgesteld langs de vijver wat mooie plaatjes opleverde.

(foto's Edwin Langenberg)

Eindhoven 02

Eindhoven 03

Eindhoven 04

Eindhoven 05 

 

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok