Laatste nieuws

Hier vindt u het laatste nieuws over onze club en onze club auto's


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJoomPlu has a deprecated constructor in /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/plugins/content/joomplu/joomplu.php on line 26

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/p54502/domains/stingray82.nl/public_html/templates/stingray82_1/functions.php on line 201

VR01Zondag 17 augustus j.l. verreden we weer de Veluwe Toerrit. Startpunt was wederom Stam Caravans in Elburg waar bijna 50 auto's zich verzameld hadden. Het eerste deel van de rit ging via Oldebroek, Wezep, Hattem, Wapenveld en Heerde richting Welsum waar we

een prima verzorgde lunch kregen bij Eet Tapperij Bijsterbosch. Het tweede deel van de rit ging weer westelijk richting de Veluwe via Epe, Gortel, Vierhouten, Elspeet om als eindpunt het Van der Valk Hotel in Harderwijk te hebben. Daar hebben we onder het genot van een drankje gezellig nagepraat. Uiteraard in het aankomende clubmagazine een uitgebreid verslag.

VR01a VR02

VR02a

VR03

VR04

 

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok