Laatste nieuws

Hier vindt u het laatste nieuws over onze club en onze club auto's

Wij zijn de afgelopen weken echt druk geweest met het regelen en organiseren van de komende meetings, en wat jullie helemaal niet van ons gewend zijn is er toch aardig met de locaties geschoven om toch alles voor elkaar te krijgen zoals wij dat vorig jaar gepland hadden. Gelukkig kunnen we wel alle geplande datums handhaven, maar er zijn wel enkele locaties van plaats gewisseld in onze meeting kalender, en dat had vooral te maken met de Duitsland meeting, waar op een of andere manier ons geplande weekend in juni niet aan de benodigde hotelkamers te komen was in de buurt van Attendorn. Gelukkig hebben we nu wel een hoteleigenaar gevonden die nu nog met de renovatie van zijn hotel bezig is die ons zeker 30 of meer kamers kan leveren. Toevallig of niet heeft deze hotellier ook een 1957 Corvette en alleen al daarom krijgen wij als club een geweldige korting van hem als wij met onze clubwagens bij hem komen.

 

Zet ze dus in je agenda!!

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok